Opinie od naszych Klientów:

Rated 5,0 out of 5

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Pompa działa zgodnie z oczekiwaniem.

Wysoka jakość usług i porządek po wykonanej pracy.

Tomasz Sobestiańczyk
Rated 5,0 out of 5

Bardzo profesjonalna, terminowa i rzetelna firma. Duża wiedza techniczna. Instalacja dobrze rozplanowana, bardzo czyste wykonanie. Jako inżynier i inwestor jestem pod dużym wrażeniem. Polecam!!!

Mirosław Andrysiak
Rated 5,0 out of 5

opinia

Zbigniew
Rated 5,0 out of 5

Firma godna polecenia. Zawsze na czas, zgodnie z umowami. Rozsądnie podzielone etapy prac hydraulicznych. Nigdy nie było żadnego problemu z kontaktem. Zdecydowanie polecam.

Sławomir Polak
Rated 5,0 out of 5

Firma godna polecenia. Terminowe i profesjonalne wykonanie usługi w zakresie montażu pompy ciepła, fachowe doradztwo. Polecam każdemu

Sławomir Zatorski
Rated 5,0 out of 5

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.

Jestem bardzo mile zaskoczony jakością usług i porządkiem po wykonanej pracy.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę DAPITERM.

Rafal Kubera
Rated 5,0 out of 5

Na Pana Darka z ekipą można zawsze liczyć, u nas robili hydraulikę w łazience, punktualnie, solidnie i w uczciwej cenie, generalnie nie ma się do czego przyczepić. Z czystym sumieniem polecamy i pewnie jeszcze skorzystamy z usług 😉

Remigiusz Chrzanowski
Rated 5,0 out of 5

Prawdziwy fachowiec, doradził, pomógł i robotę zrobił perfekcyjnie, a wszystko w umówionym czasie i bez opóźnień! Po skończonej pracy zawsze odbiera telefon i służy radą. Złego słowa nie można powiedzieć. A na koniec miłe zaskoczenie, atrakcyjna cena!! Z czystym sumieniem polecam Pana Darka!

Patryk Kirkicki
Rated 5,0 out of 5

Profesjonalne, fachowe i bardzo estetyczne wykonanie instalacji w moim domu, w którym już mieszkam i wszystko działa bez zarzutu. Pan Darek wykonał u mnie instalacje wod-kan, rekuperację, ogrzewanie podłogowe, stacje uzdatniania wody, lampę bakteriobójczą do wody ze studni oraz zamontował pompę ciepła. Będę polecał każdemu.

Łukasz Kowalski
Rated 5,0 out of 5

Polecam z czystym sumieniem Pana Darka. Całość usługi na 5+. Pozdrawiam zadowolony klient BB

Bartosz Bartosz Błaszczyk
Rated 5,0 out of 5

Fachowe podejście, dokładność, firma godna polecenia

Adam Rózga
Rated 5,0 out of 5

Super współpraca, profesjonalizm w każdym detalu precyzja i staranność w wykonywaniu. Wiedza, doświadczenie i wyrozumiałość. Praca wykonana bardzo solidnie, precyzyjnie estetycznie i czysto. Wielką zaletą Pana Dariusza jest myślenie naprzód, przewiduje nie tylko swój zakres prac ale również kolejnych fachowców. Fachowiec godny polecenia!!!

Daniel Reczulski
Rated 5,0 out of 5

Bardzo solidne wykonanie. Komunikacja na najwyższym poziomie. Polecam każdemu. Obszerna wiedza i doświadczenie

Dawid Chojnacki
Rated 5,0 out of 5

Pan Darek to jeden z najlepszych wykonawców jakich miałem podczas całej budowy i wykańczania domu. Super kontakt, fachowość i co najważniejsze miałem do niego zaufanie jeśli chodzi o wykonywane prace. Zdecydowanie polecam!

Paweł Wilk
Rated 5,0 out of 5

W 100% polecam usługi Pana Darka. Najlepszy fachowiec jakiego miałem na budowie. Dokładność wykonania na najwyższym poziomie, wręcz niespotykana. Jeśli w przyszłości będę wykonywał jakiekolwiek prace, wybór fachowca jest dla mnie w tym przypadku oczywisty.

Bartłomiej Ciesielski
Rated 5,0 out of 5

Najlepszy instalator pomp w regionie łódzkim fachowo rzeczowo czyściutko i konkretnie odpowie na każde pytanie wytłumaczy zwykłemu laikowi z czystym sumieniem mogę polecić w dzisiejszych czasach takich firm to ze świecą szukać

Łukasz Werowski
Rated 5,0 out of 5

Gdy szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pasjonaty, prawdziwego profesjonalisty w swoim fachu To lepiej nie można trafić. Pan Darek jest hydraulikiem który nie ma sobie równych. Wszystkie rurki w kotłowni ustawiane pod laser, Podłogówka pod linijkę nie ma tu miejsca na choćby małe niechlujstwo. Dodatkowo na każdym kroku służy dobrą radą i pomocą w wyborze odpowiednich źródeł ogrzewania oraz swoimi wypracowanymi rabatami w hurtowniach tak by klient był w 200% zadowolony z całej usługi :))

Michał Maciejewski
Rated 5,0 out of 5

Byłoby dużo pisania, gdybym chciał wypisać wszystkie plusy jakimi prezentuje się firma DAPITERM. Wszystko wykonane bardzo dokładnie, starannie i przede wszystkim profesjonalnie z wielką dbałością o szczegóły. Firma bardzo przyjazna klientowi! SERDECZNIE POLECAM jak chcecie mieć fachowo i szybko wykonaną instalację w domu.

Albert Lewiński

Wystaw swoją opinię